ENG

Registreeri jiu jitsu algkursusele

alustame 19. märtsil 2024Jiu jitsu (otsetõlkes "pehme kunst") on jaapanist pärinev võitluskunst ja spordiala, mis keskendub löökide asemel maadlustehnikatele. Erinevalt teistest maadlusaladest (judo, sambo, kreeka-rooma- ja vabamaadlus) ei saa jiu jitsus võita ei heitega ega kinnihoidmisega, vaid ainult siis kui su vastane annab alla (alistusega). Levinumad alistamise viisid jiu jitsus on kägistamise võtted ning käe-ja jalalukud.


Oskuslikult jiu jitsu tehnikaid kasutades, võttes appi teadmised inimanatoomiast, tõstejõust, jõuõlast, survest ja ajastusest, on võimalik kompenseerida vastase füüsilise jõu, kiiruse, painduvuse ja vastupidavuse eelised.

Jiu jitsu trenn sobib iga kehatüübiga inimesele igas vanuses. Lisaks terviklikule lihastrennile arendab iga trenn ka strateegilist mõtlemist, keskendumisvõimet ja enesekindlust. Jiu jitsut kutsutakse ka füüsiliseks maleks.

Algkursus kestab 16 nädalat, mille jooksul õpitakse selgeks jiu jitsu põhitõed - peamised domineerivad asendid ja nende saavutamine ning  levinuimad alistus- ja kaitsetehnikad.  Eelnev treening või teadmised võitluskunstidest pole vajalik. Pärast algkursuse läbimist saab liituda ka edasijõudnute trennidega.  

Esimene trenn uuele algajate grupile toimub 19. märtsil
Algajana saab hakata trennis käima 
T & N 18:00 - 19:30 (õhtused trennid) või
E - N 12:00 - 13:30  (hommikused trennid)
Lisaks reedeti  ja pühapäeviti kell 18:00 avatud matt (ilma treeneri juhendamiseta 1:1 sparrimine)

Algkursus kestab 19.03 - 07.07.2024
Maksumus 200€ 

Küsimuste korral kirjuta meile alistamiseakadeemia@gmail.com

Instagram: @aakadeemia
Facebook: aakadeemia

Vaata sisekorra soovitusi


Tahan registreerida jiu jitsu algkursusele
Email again:

Pärast registreerimise kinnitamise e-maili saamist, tuleb koha broneerimiseks teha ülekanne 200€ pangakontole  EE092200221074857893 MTÜ ALISTAMISE AKADEEMIA